Операція катаракти львів

ПЕРЕЛІК ОПЕРАЦІЙ
- модифікована операція покриття рогівки кон’юнктивою по Кунту
- видалення птеригіуму
- пломбування розриву при відшаруванні сітківки
- циркляж при відшаруванні сітківки
КАТАРАКТАЛЬНА ХІРУРГІЯ
Факоемульсифікація
Є досконалою технологією хірургії катаракти. Перевагою операції є тунельний мікророзтин рогівки шириною 2,0-2,5 мм. Такий розтин не вимагає накладання швів – так звана «безшовна хірургія». Через тунельний розтин в око вводиться факонаконечник і з допомогою енергії ультразвуку катаракта дробиться (перетворюється на емульсію) і видаляється. Натомість через тунельний розтин імплантується гнучка лінза, яка буде тепер виконувати функції кришталика. Такий кришталик складається в трубочку і вводиться в око, де він розправляється і фіксується в найбільш ідеальному фізіологчному положенні – капсульному мішку природного кришталика.
У результаті цієї операції зір швидко відновлюється.
В нашій клініці «Окулюс» проводиться факоемульсифікація катаракти будь-якої зрілості. Операція проводиться на комбайнах Laureate або Constellation фірми Alcon. Використовуються одноразові високоякісні розхідні матеріали, а також гнучкі кришталики найкращих фірм світу, які обирає пацієнт за своїм бажанням і можливостями. Все це, при відсутності інших патологій, забезпечує отримання високої гостроти зору і швидку реабілітацію пацієнта.
У випадках катаракти і супутньої короткозорості або далекозорості проводиться їх корекція шляхом підбору відповідної сили штучного кришталика.
Також в клініці нами проводиться імплантація торичних лінз, які корегують астигматизм, що позбавляє пацієнта необхідності корекції циліндричними окулярами.
Для подолання пресбіопії (старечої далекозорості) проводиться імплантація мультифокальних або псевдоакомодуючих кришталиків. Такий кришталик забезпечує можливість високого зору на різних фокусних відстанях без окулярів, а саме здалеку, зблизька та при роботі з комп'ютером.
Сучасна апаратура і новітні технології дають нам можливість виконати операцію факоемульсифікацію:
- без ін’єкцій і повністю безболісно;
- лише за 10-15 хвилин;
- амбулаторно;
- настільки атравматично, що вже через кілька днів пацієнт повністю відновлює свою працездатність;
Відносні протипокази до факоемульсифікації.
- бура зріла катаракта
- виражений факодонез
- посттравматична ускладнена катаракта (надриви цинових звязок).
- помутніння рогівки.
Екстракапсулярна екстракція катаракти.
У деяких випадках, коли факоемульсифікація є неможливою (наявність в пацієнта протипоказів), застосовується інша методика - екстракапсулярна екстракція катаракти.
Хірург видаляє ціле ядро кришталика без подрібнення його ультразвуком. Тому при проведенні даної операції проводиться більший розріз, ніж при факоемульсифікації. Після імплантації штучного кришталика операційний розтин герметизується швами.
На даний час екстракапсулярна екстракція катаракти проводиться лише в ускладнених випадках і вимагає високої кваліфікації хірурга. Такі операції проводяться далеко не в кожній клініці!
Високий професійний рівень наших хірургів та сучасне обладнання дають можливість проводити видалення підвивихнутого або вивихнутого кришталика у комбінації з вітректомією та підшиванням дужок штучного кришталика до склери, а також в комбінації з антиглаукомними операціями.
АНТИГЛАУКОМНІ ОПЕРАЦІЇ
Глибока непроникаюча склеректомія
Це сучасний більш безпечний метод хірургічного лікування глаукоми. Він базується на формуванні додаткових шляхів відтоку шляхом усунення зовнішньої стінки шлемового каналу і юкстакканалікулярної частини трабекули зі сторони склери без проникнення в передню камеру ока.
Дозована ендотрабекулектомія
Найбільш атравматичний метод лікування глаукоми. Метод розроблений ведучим спеціалістом нашої клініки, професором Новицьким І.Я. Тут також формуються додаткові шляхи відтоку за рахунок усунення зовнішньої юкстаканалікулярної частини трабекули, але вже зі сторони кута передньої камери. Для доступу використовують рогівковий розтин в 1,2 мм (як при факоемульсифікації катаракти), що також не потребує накладання швів. Це ще один приклад «безшовної хірургії».
Дані операції дозволяють запобігти різкому перепаду внутрішньо очного тиску (основний фактор розвитку ускладнень при інших антиглаукомних операціях). За показами можуть бути одночасно комбіновані операції з приводу катаракти і глаукоми
КОМБІНОВАНІ ОПЕРАЦІЇ З ПРИВОДУ КАТАРАКТИ ТА ГЛАУКОМИ
Особливості методу антиглаукомної операції, розробленого провідним спеціалістом нашої клініки, професором Новицьким І.Я. дозволяє поєднати її разом з сучасною операцію з приводу катаракти. Тут також для доступу використовують рогівковий розтин такий, як при факоемульсифікації катаракти. Така сучасна методика має цілий ряд переваг:
- За один раз пацієнту роблять одразу дві операції з приводу двох різних захворювань (катаракти і глаукоми).
- Враховуючи використання одних розтинів для доступу, їх поєднання практично не збільшує травматизацію ока.
- Затрати часу та емоційні переживання викликані підготовкою та самою операцією зменшуються вдвічі.
- Пацієнт значно економить свої кошти.
- За один раз ми отримуємо подвійний результат.
ВІТРЕО-РЕТИНАЛЬНА ХІРУРГІЯ
Вітрео-ретинальна хірургія – це цілий розділ офтальмохірургії. Він активно розвивається за останні роки в Україні. Дана методика схожа на ендоскопічні операції в загальній хірургії але на мікроскопічному рівні. В око ставляться спеціальні порти, величиною з голку, через які підключається система підтримки тиску в оці та вводяться інструменти для роботи (освітлювач, вітреотом, пінцет, ножиці, лазерний коагулятор тощо).
Враховуючи складність доступу, надзвичайну важливість та делікатність структур заднього відрізку ока, виконання таких операцій вимагає надзвичайної точності рухів та концентрації уваги. Можна вважати, що це "вищий пілотаж" в розділі мікрохірургії.
Провідними спеціалістами нашої клініки (професором офтальмології І.Я. Новицьким та лікарем-офтальмологом вищої категорії, к.м.н. Т.М. Смаль) була започаткована вітрео-ретинальна хірургія в Західній Україні. Їх досвід та високий професійний рівень дозволяє виконувати найскладніші типи таких оперативних втручань.
Це дає можливість допомогти пацієнтам при таких важких захворюваннях заднього відрізку ока:
- відшарування сітківки
- діабетична проліферативна ретинопатія (видалення проліферативних мембран, внутрішньої пограничної мембрани, фракційного відшарування сітківки, ендолазеркоагуляція сітківки тощо).
- крововилив в склисте тіло (гемофтальм)
- тракційний макулярний синдром
- макулярна дірка сітківки
- помутніння склистого тіла
- астероїдний гіалоз
- внутрішньоочні сторонні тіла
- вивих кришталика в склисте тіло
- преретинальні та субретинальні крововиливи
- субретинальний фіброз
- ендофтальміт та інші
Для таких операцій в нашій клініці використовується найновіший операційний мікроскоп OMS-800 OFFISS фірми Topcon (Японія) та комбайн Constellation фірми Alcon (США). Для операцій пацієнтам пропонується широкий асортимент найкращих в світі розхідних матеріалів. Використання технологій 25 Gauge дає можливість проводити "безшовні" операції, що зменшує травматизацію ока.
Таким чином клініка « Окулюс » - один з небагатьох в Західній Україні центрів вітрео-ретинальної хірургії, де зібрана спеціалізована сучасна апаратура та працюють спеціалісти цього напрямку.
Це дає можливість таким важким пацієнтам не їхати у віддалені центри, а отримувати високоякісну допомогу на місці.
ФАРМАКОХІРУРГІЯ
Ми постійно слідкуємо за розвитком офтальмології в Європі та інших країнах світу, одні з перших впроваджують дієві та інноваційні методики лікування очних захворювань. Одним з таких напрямків є фармакохірургія. Це введення фармакологічних препаратів в середину до ока. Сама процедура триває декілька секунд - як звичайний укол. Але враховуючи те, що укол відбувається в саме око, мають бути дотримані всі правила стерильності, тому проводиться в операційній з відповідною підготовкою.
Найчастіше застосовується при:
- діабетичному набряку центральної ділянки сітківки
- проліферативні діабетичній ретинопатії (як підготовка до вітрео-ретинальної операції)
- крововиливі в склисте тіло (гемофтальмі)
- вологій формі вікової макулодистрофії (у разі формування неоваскулярної мембрани)
- тромбозі ЦВС
В залежності від потреби проводиться інтраокулярне введення інгібіторів ендотеліального фактору росту судин, пролонгованих глюкокортикостероїдів, антитромботичних, фібринолітичних препаратів.
Важливо для пацієнта:
Що мені потрібно мати з собою в день операції?
Чи можна їсти та приймати ліки перед операцією?
Як я маю одягатися в день операції?
Як потрібно поводитися після операції?
Які основні рекомендації в післяопераційний період?
Операції у Львівському центрі «Мікрохірургія ока» проводять не гірше, ніж на Заході, але у 10 разів дешевше
12 березня 2009 р. Відкриття міського центру «Мікрохірургія ока» у 8-ій комунальній клінічній лікарні.
У «Львівському міському медичному центрі «Мікрохірургія ока» – спектр хірургічного лікування найширший у Львівській області. Операції проводять на такому ж рівні, як і на Заході, однак коштує це набагато дешевше. Операції тут безкоштовні, пацієнт платить лише за розхідні матеріли», – розповів завідувач центру «Мікрохірургія ока» Ігор Новицький на презентації медичного центру. Про це сьогодні, 12 березня, повідомив кореспондент ЗІКу.
«Щодня тут проводять 5-8 операцій і поступає в середньому 10 хворих», – говорить головний лікар комунальної 8-ої міської клінічної лікарні Василь Обаранець. «Операції і лікування у «Мікрохірургії ока» є безкоштовними. Хворий має придбати лише розхідні матеріали, адже у бюджеті міста не передбачено цих витрат», – зазначає він.
За словами Ігора Новицького, хворі мають можливість обирати розхідні матеріали. «Це залежить від потреб і можливостей хворого. Діапазон є надзвичайно широкий. Переважно пацієнти обирають кришталик, який їм по кишені. Однак хворі усвідомлюють, що у них лише два ока і найчастіше обирають гнучкі кришталики, незважаючи на фінансові негаразди. Операції в середньому обходяться від 3 тисяч гривень до 5».
У стаціонарному відділенні медичного центру може відразу перебувати 54 хворих. «Люди сюди поступають уже підготовлені і цілеспрямовано йдуть на оперативне лікування. В середньому тут лікуються 7–8 днів при серйозних захворювання. Але якщо це нескладні операції, наприклад катаракта, то за 2–3 дні можна йти додому», – зауважив Василь Обаранець.
Ігор Новицький наголошує, що найчастіше хворі звертаються з приводу катаракти: «Це нескладна операція, людина вже за 15 хвилин може бачити. Операція щодо глаукоми потрібна для зниження очного тиску. Ми, на жаль, не можемо покращити зір, а лише зберегти», – додає він.
У медичному центрі спектр хірургічного лікування є надзвичайно широкий, практично найширший у Львівській області. Тут проводять операції з приводу відшарування сітківки, операції на повіках, рогівці тощо. Деякі хірургічні втручання виконують лише у центрі «Мікрохірургія ока». Наприклад, комбіновані операції з приводу катаракти і глаукоми, 2008 року їх провели 68. «Тут є необхідне сучасне обладнання для надання широкого спектру послуг. Це факоемульсифікатор – сучасний апарат для видалення катаракти. Операційний мікроскоп OMS-800 фірми «Topcon» (Японія). Все це дає можливість провести операції на такому рівні як це роблять у Німеччині, США. Не гірше, ніж на Заході, але набагато дешевше».
Як розповів начальник управління охорони здоров’я Львівської міської ради Володимир Зуб, Львівський міський медичний центр «Мікрохірургія ока» був створений 1 липня 2004 року на базі лікарні у м. Винники. «Щоб наблизити центр до європейських стандартів, було вирішено перенести його у більш вигідне місце. 8 міська лікарня стала оптимальною для перенесення центру, оскільки тут надають доволі широкий спектр послуг. До того ж, 8 міська клінічна лікарня стала базовою для медичної допомоги при проведенні «Євро-2012», – зазначив Володимир Зуб.
Впродовж восьми місяців, починаючи з кінця 2007 року, тривали реконструкція і ремонтні роботи. Тепер медичний центр відповідає усім європейським стандартам: енергоощадливі технології, він також пристосований для осіб з обмеженими можливостями.
Будівля, де розташований центр є двоповерховою, тому замість ліфту тут встановили підйомники. «Така підйомна кабіна є удвічі дешевшою за ліфт, її легко вмонтувати, вона простіша у експлуатації. Для людей з обмеженим можливостями є спеціально облаштовані палати, санвузли та душові кабіни», – додав начальник управління охорони здоров’я Львівської міськради.
На ремонт, реконструкцію і виконання всіх технологічних робіт з міського бюджету виділили 2,4 млн гривень. Загалом проект обійшовся у 3 млн гривень.
Довідка ЗІКу.
У «Львівському міському медичному центрі «Мікрохірургія ока» виконуються операції з приводу катаракти (факоемульсифікація з імплантацією різних типів штучних кришталиків, в тому числі – мультифокальних кришталиків, які забезпечують пацієнтам якісний зір одночасно здалеку і зблизька); реконструктивні операції переднього відрізку ока, в тому числі з вторинною імплантацією штучних кришталиків різних моделей; антиглаукомні операції, в тому числі непроникаючі; комбіновані операції: факоемульсифікація катракти і антиглаукомні операції; операції на рогівці; операції з приводу косоокості; операції з приводу відшарування сітківки; операції з приводу дакріоциститу та багато інших. При захворюваннях сітківки, зокрема при віковій макулодистрофії, проводяться інтраокулярні введення авастіну і діпроспану, що забезпечує стабілізацію функцій, а також покращання зору.
Щороку в Центрі лікується до 2 тисяч хворих, проводиться майже 1,5 тисячі операцій. За час функціонування Центру (з 1-го вересня 2004 р.) проведено 5752 операцій високої складності, а з 1-го липня 2008 р. у складі 8-ї МКЛ проведено 825 операцій високої складності.
У ЛММЦ «Мікрохірургії ока» проводиться методична робота, зокрема науково-практичні семінари для офтальмологів міста з актуальних питань офтальмології. Лікарі Центру проводять наукові роботи, розробляють і впроваджують нові методи терапевтичного і хірургічного лікування захворювань очей. За період роботи Центру лікарями опубліковано 12 наукових робіт, проведено 5 доповідей на українських і 4 доповіді – на міжнародних конференціях, з’їздах і симпозіумах.
ВТОРИННА КАТАРАКТА - ЩО ЦЕ ТАКЕ І НАСКІЛЬКИ ВОНА НЕБЕЗПЕЧНА?
05 11 2013
Якщо після видалення катаракти й імплантації штучного кришталика в капсульний мішок спостерігається помутніння кришталика, має місце вторинна катаракта. Природно, штучний кришталик, який імплантується підчас операції не може зазнавати змін - вторинна катаракта виникає не на ньому, а на задньому листку кришталикової сумки, якій залишається після операції. Після факоемульсифікації можливість розвитку вторинної катаракти мінімальна.
ЧОМУ ВИНИКАЄ ВТОРИННА КАТАРАКТА?
Вторинна катаракта розвивається після екстракції катаракти на факічних та артифакічних очах внаслідок розростання:
- субкапсулярного епітелію кришталика, який залишився в екваторіальній зоні кришталикової сумки,
- кришталикових мас, що залишилися,
- пігментних клітин, які мігрували в капсулі при розсмоктуванні мас кришталика.
При цьому задня капсула мутніє, зморщується, може зменшитись в розмірі, виникає фіброз задньої капсули. З'являється туман, відзначається зниження зору аж до повної втрати зору.
Вторинна катаракта не є наслідком неякісно проведеної операції. Ці помутніння можуть з'явитися в ранній чи пізній післяопераційний період (навіть через кілька років після проведення операції). На жаль, іноді вторинна катаракта сприяє тому, що всі попередні успішні результати роботи офтальмологів зведені до нуля. Визначити відразу ж після операції, що пацієнт зіткнеться з вторинною катарактою, не може ніхто. Не є стовідсотковою гарантією і гострий зір який властивий в перший час після операції.
Гарантію того, що подібного ніколи не станеться з конкретним пацієнтом, може дати тільки інтракапсулярная екстракція катаракти - видалення кришталика разом із капсулою.
ЯКЕ ЛІКУВАННЯ ВТОРИННОЇ КАТАРАКТИ?
Існує два способи лікування вторинної катаракти: хірургічний і лазерний. Останній отримав більш широке визнання завдяки своїй простоті і безпеці: операція проходить амбулаторно, ніякі ускладнення після неї пацієнту не загрожують, не потрібні додаткові обстеження та обмеження фізичних навантажень.
В даний час для лікування вторинної катаракти успішно використовують YAG-лазерну дисцизію задньої капсули кришталика. Суть цієї методики полягає в утворенні отвіру в оптичній ділянці заднього листка капсульного мішка. Ця процедура безболісна та виконується амбулаторно.
Кінцевий очікуваний результат – покращення зору.
Для отримання більш детальної інформації Ви можете звернутися за адресою: пл. Старий ринок № 5 офтальмологічний кабінет « Новий погляд ».
МИ ПІДКАЖЕМО ЯК БОРОТИСЯ З ВАШОЮ НЕДУГОЮ.
"Барвінок" офтальмологічний санаторій, ТОВ
Офтальмологія, санаторно-курортне лікування міопії, гіпертрофії, косоокісті, операції катаракти і глаукоми
Опис
"Берегти як зіницю ока" — кажемо ми, коли хочемо зберегти найцінніше. І часто забуваємо, що найцінніше у нас — це очі. Зір забезпечує людині 9/10 об’єму інформації про навколишній світ. Якщо заплющити очі, можна уявити собі, як багато ми втрачаємо, залишившись без зору. Сліпий здатний сприймати навколишній світ тільки на слух, запах, визначати форму предметів на дотик. Нема ні світла, ні кольору. Пітьма…
"Барвінок" — єдиний в Україні спеціалізований офтальмологічний санаторій, який повністю оснащений апаратурою для діагностичного обстеження та проведення на сучасному рівні консервативного і хірургічного лікування органів зору (лікування хворих із патологією зору, які перебувають на диспансерному обліку й інвалідів по зору, які підлягають відновному, профілактичному лікуванню).
Санаторій розташований у мальовничій місцевості, у селі Мшанець (хутір Манюки) Зборівського району. Свіже повітря, чудовий пейзаж, прогулянки лісом, екскурсії, цікава культурно-розважальна програма, хороші побутові умови — усе це сприяє покращенню самопочуття і загального стану хворого.
Потужність санаторію — 300 місць для дорослих і дітей. Лікувально–оздоровча база складається із трьох відділів: офтальмологічного, терапевтичного і реабілітаційного.
Завантажити прайс-лист вартості путівок (33 KB, 26.02.2014)
В офтальмологічному відділі розміщені: операційний блок, оснащений сучасним обладнанням, кабінети магнітотерапії, лазерної терапії, кріодеструкції, два кабінети плеоптичного лікування, три кабінети ортоптичного лікування, маніпуляційна, комп’ютерний зал. У 2012 році відкрито кабінет новітнього відеокомп’ютерного комплексу "Амбліокор". Консультує та оперує професор Сенякіна Антуанетта Степанівна.
Терапевтичний лікувально–оздоровчий відділ до послуг хворих пропонує фізіотерапевтичний кабінет, кабінети водолікування (ванни, лікувальні душі і підводний душ-масаж), озокерито-грязелікування, кабінет ручного і механічного масажу, інгаляторій, спелеокамера. Під час перебування в санаторії хворий має можливість придбати окуляри, м’які контактні лінзи.
В оздоровниці "Барвінок" проводять консервативне і хірургічне лікування. Для кожного хворого складають індивідуальний план лікування, залежно від стану очей і загального стану організму.
Консервативно у санаторії лікують порушення зору при далекозорості, астигматизмі, спазмі акомодації, послабленні акомодації, астенопії, амбліопії, косоокості, початковій катаракті, глаукомі, дистрофії і помутнінні рогівки, дегенерації і дистрофії сітківки та судинної оболонки (хоріоідеа), атрофії зорового нерва. Лікують також короткозорість, хронічні кон’юнктивіти, блефарити, зміни ока при гіпертонічній хворобі та цукровому діабеті, наслідки травм.
Якщо захворювання не підлягає консервативному лікуванню, досвідчені лікарі санаторію можуть провести операції з видалення катаракти з імплантацією різних сучасних моделей штучного кришталика, з видалення доброякісних пухлин, кісти, птерігіуму, операцій при глаукомі, прогресуючій короткозорості, операції виправлення птозу, вивороту, завороту повік, виправлення косоокості, зменшення ністагму. Діапазон хвороб очей, які беруться лікувати фахівці санаторію "Барвінок" дуже широкий. Виняток становлять лише злоякісні новоутвори, травми і патологічні стани, що потребують невідкладної допомоги. В оздоровниці працюють висококваліфіковані досвідчені фахівці, які пройшли підготовку в офтальмологічних центрах Києва, Харкова, Львова, в Одеському науково-дослідному інституті очних хвороб ім. академіка В.П.Філатова, мають досвід роботи за кордоном.
Ліцензія Міністерства охорони здоров’я №570454 від 03.03.2011р.
У Тернополі працює філіал офтальмологічного санаторію "Барвінок" — офтальмологічний кабінет "Оптика". де проводять кваліфіковану діагностику і лікування зору. До Ваших послуг:
- підбір та виготовлення окулярів і контактних лінз
- повне офтальмологічне обстеження
- консервативне лікування широкого діапазону очних захворювань (косоокості, амбліопії, міопії, катаракти, глаукоми)
- консультації професора, доктора медичних наук Сенякіної А. С.
- лікування на апараті "Амбліокор"
- фотостимуляція
- вакуумний масаж
- динамічна офтальмохрометропія
- електростимуляція ока
- вправи на сіноптофорі.
Адреса офтальмологічного кабінету: м. Тернопіль, вул. Шептицького, 5а, 3-й поверх, оф. 70. Телефон: (098) 17-18-144.
Діагностика зору
Комплексне діагностичне обстеження ока - є першим і без перебільшення найважливішим етапом для подальшого лікування. Завдяки обладнанню провідних фірм світу та європейському досвіду лікарі медичного центру «ЛАЗЕР Плюс» мають можливість виявити хворобу очей вже на початковій стадії і почати її лікування ще тоді, коли хвороба не вплинула на функції ока. Лікарі-офтальмологи рекомендують перевіряти свій зір принаймні раз на рік. Проте є категорії людей, яким слід уважніше поставитися до власного зору.
Обстеження зору вкрай необхідне жінкам, які незабаром стануть матерями. Досвідчений лікар-офтальмолог визначить, чи не час Вам укріпити сітківку за допомогою лазера. Така процедура значно знижує ризик відшарування сітківки при великих навантаженнях, а це значить, що майбутня матуся може не хвилюватися, що її зір значно погіршиться після пологів.
Малятам та немовлятам теж необхідний огляд досвідченого окуліста. Справа в тім, що більшість вроджених захворювань, які призводять до погіршення зору, на початку є безсимптомними, їх можуть не помітити ані дбайливі батьки, ані педіатри. Вчасна діагностика дитячого зору допоможе зберегти зір Вашої дитини на все життя.
Особливо важливо відвідувати офтальмолога після 40 років, коли ризик очних хвороб значно зростає. Наприклад, Ви можете не помітити підвищення внутрішньоочного тиску і не звертати увагу те, що ранками у Вас темніє в очах, але це може свідчити про серйозне захворювання – глаукому. А звиклі «мушки» перед очима або ж кола навколо джерела світла можуть бути першими проявами катаракти, яка призведе до стабільного зниження зору, або ж і до повної сліпоти. Якщо ж Ви хворі на цукровий діабет та гіпертонію - регулярна діагностика зору вкрай необхідна – без вчасного лікування пацієнти поступово втрачають здатність бачити назавжди.
А активним і впевненим у собі молодим людям «ЛАЗЕР Плюс» допоможе позбутися окулярів та контактних лінз назавжди – тут проводять надсучасну лазерну корекцію зору.
Якщо Ви помітили, що маєте будь-який з перерахованих симптомів - не слід впадати у відчай – просто зателефонуйте у медичний центр «ЛАЗЕР Плюс» та пройдіть повну діагностику.
Надсучасне обладнання центру «ЛАЗЕР Плюс» дозволяє виміряти більшість необхідних параметрів зору зовсім безболісно, не торкаючись поверхні ока. Досвід лікарів, надсучасні технології та дбайливе ставлення до клієнтів - ось запорука успіху «ЛАЗЕР Плюс».
Діагностика у медичному центр і «ЛАЗЕР Плюс» включає точне визначення гостроти зору і рефракції пацієнта, вимірювання внутрішньоочного тиску, проведення огляду очного дна (біомікроскопію), пахіметрію, визначення довжини ока, ультразвукове обстеження ока, комп’ютерну кератотопографію і обстеження сітківки з широкою зіницею, визначення рівня сльозопродукції, обстеження поля зору пацієнта.
Источники:
Следующие:
Комментариев пока нет!
Поделитесь своим мнением